LAMINAM

LAMINAM je materiál na vysokej technologickej a estetickej úrovni, ktorý ponúka výnimočnú kvalitu vo všetkých oblastiach bežného využitia: výstavba budov, tvorba nábytku a interiérového dizajnu. Vďaka svojim revolučným fyzikálnych a mechanickým vlastnostiam, je LAMINAM ideálny pre použitie ako vonkajší obklad, aplikovaný na prevetrávané fasádne systémy a sanácie budov, s významnými výsledkami, pokiaľ ide o úsporu energie. Vzhľadom k dokonalej rovinnosti dosiek a jednoduchej manipulácii, je LAMINAM materiál s jedinečnými a kreatívnymi architektonickými kvalitami pre interiéry a dizajn. LAMINAM môže byť použitý na krytie stien a podláh v obytných a verejných miestach, upravený na pracovnú doskou kuchynskej linky, či kúpeľňovej skrinky, pulty na verejných miestach, vonkajšie stoly, a ako zvislá plochu pre dvere a priečky.

Príklady realizácií

 

Vzorky

Prihláste sa na odber newslettra

Ak si prajete byť informovaní o najnovších novinkách a akciách nášho kamenárstva, prihláste sa na odber naších newslettrov. Môžte sa prihlásiť pre odber všetkých tém, alebo si vybrať iba tie, ktoré Vás zaujímajú.
Prihlásením do newslettra automaticky súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Z odberu sa môžte kedykoľvek odhlásiť zadaním svojho e-mailu a kliknutím na Odhlásiť.


Používaním stránok prevádzkovateľa ISPA Prešov, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Prijať